“Vila Jūra” apartamentus įrengėme santūriai, kokybiškai ir jaukiai, stengdamiesi pasakyti, kad labai svarbu yra ir tai, kas už lango. Tai puiki vieta poilsiui prie jūros, Palangoje: čia pat gaiviai ošiantis miškas, už poros šimtų metrų krantą skalaujanti Baltijos jūra, kurios jau spėjote pasiilgti... ir nepakartojama rytinė šviesa, kuri užlieja Jūsų dvasią džiausmu, vos tik pramerkus akis. Vakaro žara nuspalvintų sienų gal ir nepamatysite, nes norėsite palydėti saulę žvelgdami į mažytę Baltiją.  Jei pasiilgsite šurmulio ir naktinio gyvenimo - čia pat Palanga, kurios centrą dviračiu pasieksite akimirksniu.  Na o visi patogumai - įskaičiuoti. Laukiame Jūsų!

Nr.1 Vakarinis liuksas su terasa, IA

Pirmame vilos aukšte esantys apartamentai su virtuve, vonios kambariu, 20 kv/m terasa ir lauko baldais. Gali gyventi 2 - 4 asmenys.

Nr.2 Rytinis liuksas su terasa, IA

Pirmame vilos aukšte esantys saulėti apartamentai su virtuve, vonios kambariu, 20 kv/m terasa ir lauko baldais. Gali gyventi 2 - 4 asmenys.

Nr.3 Vakarinis liuksas, IIA

Antrame vilos aukšte esantys erdvūs apartamentai su virtuve ir vonios kambariu.Gali gyventi 2 - 4 asmenys.

Nr.4 Šiaurinis liuksiukas, IIA

Antrame vilos aukšte esantys apartamentai su virtuve ir vonios kambariu. Gali gyventi 2 asmenys.

Svečių atsiliepimai

Ačiū, kad poilsiaujate “Villa Jūra”. Būtume labai dėkingi, jei įvertintumėte mūsų vilą prie jūros. Mums svarbi Jūsų nuomonė.

Nr.5 Rytinis liuksas, IIA

Antrame vilos aukšte esantys saulėti ir erdvūs apartamentai su virtuve ir vonios kambariu. Gali gyventi 2 - 4 asmenys.